Montáž tažných zařízení

Nabízíme širokou škálu závěsů na osobní, dodávková i nákladní vozidla jak od tuzemských tak renomovaných zahraničních výrobců. K dodání jsou tažná zařízení s odnímacími kulovými čepy na šrouby – tyto dnes již nemáte povinnost odnímat. Většina výrobců vyvíjí tzv. bajonetové kulové čepy, které se odnímají bez použití nářadí. Rozlišují se čepy s vertikálním nebo horizontálním upínáním a jinými technickými parametry.

Veškerá námi dodávaná tažná zařízení a doplňky jsou homologována a splňují požadavky zákona č. 56 Sb. a neomezují záruku na vašem voze.

Provádíme certifikované montáže homologovaných tažných zařízení značek BRINK, WESTFALIA, BOSAL, HOOK, VAPOL a další na osobní vozy, dodávky, obytná auta, caravany, universální tažná zařízení pro nákladní vozy a autobusy.

Montáže na počkání, v drtivé většině 2 – 3 hodiny.

Tažné zařízení je bezpečnostní díl, proto nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených výrobců. Výhodou pro Vás je přesná montáž na připravené úchytné body na karoserii a dlouhá životnost.

Všechna námi dodávaná tažná zařízení jsou vyvíjena, testována a certifikována podle 94/20 ES. Evropská směrnice 94/20 ES kromě jiného rovněž stanovuje rozměry, umístění a vzdálenost kulového čepu. Střed čepu by měl být při plně naloženém vozidle v rozmezí 350-420 mm nad vozovkou.

Fotografie a vizualizace tažných zařízení a jejich příslušenství včetně cen Vám zašleme po vyžádání na e-mail.

 

Komentáře jsou uzavřeny.

Naši partneři

Naši partneři

brink
westfalia